softpicks.pl

Blog tematyczny o technologii, Internecie i IT.

Porady

Jak dbać o swojego smartfona, czyli kilka słów o etui na Huawei.

Jak dbać o swojego smartfona, czyli kilka słów o etui na Huawei.

Żyjemy w czasach w których dobór odpowiedniego telefonu komórkowego stanowi istotną kwestię. Jest on obecnie narzędziem wielofunkcyjnym. Oprócz podstawowej funkcji, czyli możliwości kontaktowania się z innymi, służy także jako aparat, kamera, odtwarzacz muzyki, zegarek, kalendarz, budzik, nawigacja czy też narzędzie do rozrywki, na przykład grania. 

Dostępne na rynku smartfony Huawei łączą ze sobą wszystkie te funkcje. Oprócz tego jest również bardzo ładny pod względem wizualnym. Ma doskonałe parametry poczwórnego aparatu Leica, a więc pasjonaci-amatorzy zdjęć, znajdą tu coś dla siebie. Charakteryzuje się pojemną bateria, więc nie zawiedzie nas szybko poza domem.

Jak chronić swojego smartfona?

To jednak nie wszystko, aby telefon jak najdłużej zachował swoją funkcjonalność i żywotność należy o niego dbać. Podstawą ku temu jest odpowiednie przechowywanie. Do wyboru dla tego modelu mamy szeroki zakres etui. Ich podstawowym zadaniem jest amortyzowanie upadków – może to zabezpieczyć ekran lub tył telefonu przed stłuczeniem lub zarysowaniem.

Możemy zdecydować się na etui kolorowe, jeśli chcemy jednocześnie uatrakcyjnić wygląd swojego urządzenia, do wyboru jest bardzo wiele modeli tego typu pokryć. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest etui Huawei z magnetycznym uchwytem. Uchwyt na palec jest jednocześnie magnesem, dzięki czemu telefon można przytwierdzić do różnych powierzchni. Można wybrać model z przeźroczystym tyłem, aby wygląd smartfona był nadal wyeksponowany, a jednocześnie chroniony przed uszkodzeniami.

Dowiedz się więcej! Odwiedź: https://mobiwear.pl/pol_m_Etui-na-telefon-Huawei-156.html

Świetnym rozwiązaniem jest także magnetyczne etui do Huawei front plus tył, ponieważ chroni jednocześnie dwie strony telefonu. Składa się z części tylnej, która na krawędziach ma zamontowane magnesy oraz przedniej, która jest ramką z wytrzymałym szkłem hartowanym i po złożeniu zamyka smartfona wewnątrz. Można uniknąć dzięki temu chowania telefonu w specjalnych futerałach, a jest zabezpieczony z każdej strony. Dobrą decyzją jest także sięgnąć po bardziej klasyczną wersję – etui z klapką. Jeśli chcemy aby komórka nabrała eleganckiego charakteru, do wyboru są pokrowce skórzane. Tego rodzaju etui na Huawei także chroni jednocześnie tył i przód urządzenia. Zapina się ono zazwyczaj na magnes.

Dla bardziej wymagających użytkowników smartfonów, którzy na przykład ze względu na wykonywaną pracę, bardziej narażają telefon na niebezpieczeństwa, stworzono etui pancerne poliwęglanowo-poliuteranowe. Warto w tym wypadku zainwestować w oryginalny produkt na przykład amerykańskiej firmy SUPCASE, ponieważ zapewnia ono wyjątkową wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Składa się z trzech elementów – wbudowanej w etuii folii chroniącej ekran telefonu, a także ochrony tyłu oraz boków urządzenia.

 

Udostępnij