softpicks.pl

Blog tematyczny o technologii, Internecie i IT.

Technologia

Poznaj składany smartfon Galaxy Z Flip5

Poznaj składany smartfon Galaxy Z Flip5

Składane smartfony to ciekawy wybór, jeżeli chodzi o dostępne modele telefonów. Wraca moda na urządzenia, które są kompaktowe, a jednocześnie oferują swoim użytkowników szereg nowoczesnych funkcji oraz dostęp do najnowszych technologii. Czy znasz już Galaxy Z Flip5? Sprawdź, co nowego ma do zaoferowania ten nowoczesny telefon dostępny w asortymencie marki Samsung.

Jaki jest odpowiedni telefon do robienia selfie?

Czy telefon do robienia selfie to coś, czego poszukujesz? Zanim wybierzesz swój nowy smartfon, dowiedz się, na które parametry warto zwrócić uwagę, aby mieć pewność, że wykonywane zdjęcia będą prezentowały się doskonale. W erze social mediów, gdy w jedną chwilę możemy udostępniać pliki innym, szczególną uwagę zwracamy na jakość wykonywanych fotografii. Muszą być one wyraźne i szczegółowe, ale znacznie ma także odpowiednie odwzorowanie kolorów. 

Jeden obiektyw to za mało. Aktualnie korzystamy zarówno z aparatów umieszczonych z tyłu urządzenia, jak i tych z przodu. Zanim podejmiemy ostateczną decyzję co do zakupu, upewnijmy się, że zdjęcia wykonywane w słabszych warunkach oświetleniowych także będą dobrej jakości (odpowiednio doświetlone i z widocznymi szczegółami).

Składany smartfon – mały telefon, który mieści się w kieszeni

Mały telefon to tak naprawdę duże możliwości. Aktualnie w trendach pozostają smartfony o niewielkich rozmiarach, które z łatwością mieszczą się w kieszeni. Ich obsługa jest niezwykle komfortowa. To idealne rozwiązanie dla większości użytkowników. Aby telefon nie zajmował zbyt wiele miejsca, wystarczy go rozłożyć. Jeżeli natomiast chcemy pracować, przeglądać social media czy po prostu korzystać z możliwości posiadanego sprzętu – do dyspozycji mamy duży ekran. 

Postaw na Galaxy Z Flip5

Jeśli szukasz telefonu, który sprawdzi się przy robieniu efektownych zdjęć (w tym również selfie) oraz jest urządzeniem kompaktowym i mieszczącym się w kieszeni – poznaj Galaxy Z Flip5 od marki Samsung. Do dyspozycji mamy wyświetlacz o przekątnej sięgającej 3,4 cala.

To największy jak dotąd ekran zewnętrzny dostępny w smartfonach Galaxy Z Flip. Jednak po złożeniu telefon jest tak mały, że z łatwością zmieści się w kieszeni. Podkreśl swoją osobowość kolorami i wybierz jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych urządzenia. 

Co jednak szczególnie ważne – mamy tutaj aparat idealny do robienia selfie. Zdjęcia wychodzą doskonale i to niezależnie od tego, pod jakim kątem* ustawisz telefon. Możesz włączyć aparat za pomocą skrótu na przednim ekranie i to bez konieczności rozkładania smartfonu. To niezwykle proste i intuicyjne. 

Z Galaxy Z Flip5 możesz mieć pewność, że zarówno filmy jak i jak zdjęcia wykonywane w słabym oświetleniu dalej będą zachwycające. Odpowiadają za to funkcje Nightografii**. Aparat szerokokątny sprawi, że uchwycisz w kadrze jeszcze więcej z nocnych scen. Rozpocznij nagrywanie za pomocą FlexCam i kręć filmy przez cały dzień – wszystko dzięki trybowi 4K Nightography. Brak światła słonecznego nie powoduje utraty jakości***.

* Tryb Flex Mode jest obsługiwany pod kątami od 75° do 115°. Niektóre aplikacje mogą nie być obsługiwane w Trybie Flex.

** Snapdragon 8 Gen 2 Mobile Platform for Galaxy oferuje dedykowany blok procesora sygnału obrazu (ISP) do poprawy jakości filmów nagrywanych przy słabym oświetleniu.

***Galaxy Z Flip5 obsługuje nagrywanie filmów 4K. Aby obejrzeć film w rozdzielczości 4K, należy go odtworzyć na urządzeniu oferującym taką rozdzielczość.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

Udostępnij