Strona główna
Porady
Tutaj jesteś
Porady przylga kurierska

Co to jest przylga kurierska?

Data publikacji 25 lipca 2023


Pewnie nie raz zdarzyło ci się wysyłać lub odbierać paczkę. Czy jednak kiedykolwiek słyszałeś sformułowanie przylgi kurierskie? O tym, czym są i gdzie najlepiej je dostać przeczytasz w poniższym artykule.

Czym są przylgi kurierskie?

Choć sformułowanie przylgi kurierskie może brzmieć dość obco i skomplikowanie to w rzeczywistości jest to nic innego jak kieszeń na dokumenty, która zostaje umieszczona na wysyłanej paczce. Produkt ten jest bardzo łatwy i trwały w użyciu. Do jej przyklejenia niewymagany jest klej, ponieważ jest ona samoprzylepna. Po odklejeniu zewnętrznej warstwy należy przykleić go do paczki. Przezroczysta folia, która znajduje się w jej wierzchniej części nie tylko zabezpiecza przed zamoknięciem lub zabrudzeniem znajdujące się w niej dokumenty, ale umożliwia umieszczenie w niej adresu, który jest doskonale widoczny.

Przylga kurierska rodzaje

Na rynku istnieje wiele rodzai przylg kurierskich. Różnią się one między sobą przede wszystkim wymiarami i materiałem, z jakiego zostały wykonane. Niech nie zmylą cię różne nazwy tego przedmiotu takie jak samoprzylepne kieszenie foliowe, doklejki, kangurki czy stokpaki, ponieważ wszystkie określają jeden przedmiot, jakim jest przylga kurierska.

Przylga kurierska zastosowanie

Przylgi kurierskie mają bardzo szerokie zastosowanie. Mogą być przeznaczone do zamieszczania druków, nadań, listów przewozowych, faktur gwarancji, instrukcji obsługi.

Przylgi kurierskie – gdzie kupić?

Na rynku istnieje wielu producentów specjalizujących się w produkcji przylg kurierskich. Kieszenie foliowe samoprzylepne możemy również kupić we wszystkich firmach kurierskich i dostawczych. Wiele z nich w ramach zawartej współpracy oferuje rabaty lub przystępne ceny na produkty.

W przypadku chęci zakupu przylg kurierskich warto jednak zwrócić uwagę na jakość stosowanego w nich kleju oraz grubość folii. Trwałość doklejek zależy właśnie od użycia w nich dobrej jakości kleju oraz grubej folii odpornej na uszkodzenia.

Przylga kurierska zalety

Kieszenie foliowe są przezroczyste, dzięki czemu istnieje możliwość skanowania kodów kreskowych umieszczonych na jej zawartości oraz jak już wcześniej wspomniano zabezpiecza jej zawartość przez zabrudzeniem lub zniszczeniem. Przylgi kurierskie są bardzo praktyczne potrafią pomieścić sporą liczbę dokumentów. Mogą zostać wykonane z otworem po dłuższym boku koperty lub krótszym boku. Klej użyty w kieszeni samoprzylepnej jest bardzo trwały, dzięki czemu umieszczona na paczce przylga utrzymuje się nawet w trudnych warunkach transportu i dostawy.

Dysk M.2 2TB 990 PRO

Redakcja softpicks.pl

Nasi eksperci dzielą się z czytelnikami najnowszymi trendami, poradami i przydatnymi narzędziami, aby każdy z nich mógł maksymalnie wykorzystać potencjał współczesnych technologii w swojej codzienności.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?